Senior Advisory Board

Bohdan Wojnar

Bohdan Wojnar

Senior Advisory Board

Bohdan Wojnar spojil svou kariéru zejména s oblastí automobilového průmyslu, který je historicky jedním ze základních pilířů českého průmyslu. Působil od roku 1985 
na nejrůznějších funkcích v rámci koncernu Volkswagen. Od roku 2011 zastával po dobu více než 10 let pozici člena představenstva Škoda Auto za oblast řízení lidských zdrojů. Byl taktéž členem Národní ekonomické rady vlády a aktuálně je strategickým poradcem představenstva společnosti LIBERTY Ostrava, významného producenta hutních výrobků.

Magdalena Souček

Magdalena Souček

Senior Advisory Board

Magdalena Souček je jednou ze stálic českého poradenského trhu v oblasti financí, daní a účetnictví. Více než 13 let vedla českou pobočku EY, dnes je ambasadorkou EY v České republice a nadále radí klientům při zvládnutí náročných projektů. Madgalena Souček v Praze již v listopadu 1990 zakládala první pobočku poradenské společnosti Arthur Andersen. Podílela se mimo jiné na klíčových změnách v legislativě a stála po boku českých podniků při transformaci z centrálně plánovaného hospodářství na tržní ekonomiku.

Martin F. Herrmann

Martin F. Herrmann

Senior Advisory Board

Martin F. Herrmann je zkušeným manažerem v české 
a evropské energetice. V letech 2002 až 2007 byl finančním ředitelem a poté (do roku 2019) generálním ředitelem skupiny RWE (později innogy) v České republice. Kromě toho v letech 2010 až 2016 vedl aktivity skupiny RWE 
v regionu CEE a od roku 2016 do roku 2019 byl COO Retail innogy SE. Od roku 2021 je členem dozorčí rady MVV Energie AG a od března 2022 je také předsedou dozorčí rady státního podniku Česká pošta. Vedle svých mandátů v dozorčí radě podporuje ambiciózní start-upy v různých sektorech jako business angel a mentor.